Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Přes whatsapp zaslaný link, který přesměrovává na platební bránu, kde se mají vyplnit údaje o Vaší platební kartě, pod záminkou získání platby za zboží na bazoš.cz, kterou již paní prý provedla a peníze ji již byly odečtené (na účet paní peníze neposílá, protože to není bezpečné, všechny nákupy provádí výhradně přes bazos). Údaje karty jsem naštěstí nevyplnila, tak snad se nic nestalo a už ani nestane, že je to podmíněné až vyplněním údajů karty.. Nápadné je cizí telefonní číslo (Polská předvolba) a též že čeština "pokulhává" - oslovení Ahoj, chybí háčky, používá méně obvyklá slovní spojení a slova, které by rodilý Čech nepoužil ani slangově, evokuje to google překladač... Údajné údaje o kupující - Kateřina Krausová, Roháčova 839, Kolín III, 280 02 Kolín, +420764415328 Více zde: https://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/podvedeni-zakaznici/discussioncbm_36966/10/
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ja 11. 07. 2021

přidal/a telefonní číslo: +48572580029

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.