Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Adéla Stavělová Na marketplaze prodava ps4...konverzace probiha v poradku necha si zaplatit na účet a pak prestane komunikovat. Zpravy uz nejsou doruceny. Penize ani zboží nic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 25. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martin Malinkovič k bankovnímu účtu: 2501459492/2010


user picture
Veronika Chromková 31. 01. 2023

Ano ,odeslané peníze.Zboží nedodáno.nekomunikuje.Podám oznámení, chce se někdo přidat ?


user picture
Lucie 1. 02. 2023

Dobry den mohla by jste mi napsat e-mail? l.ferencova51@gmail.com. jsem zakladatelka prispevku dekuji Vam


user picture
David 1. 02. 2023

Zdravím, dejte si na tohoto podvodníka (fiktivní podvodnici Adélu Stavělovou) pozor, umí v tom chodit a okrádá slušné lidi. Vyinkasuje zálohu předem a pak se jen vymlouvá a přestane komunikovat. Působí na marketplace a nabízí PS4 konzole a telefony za výhodnou cenu, aby nalákala zájemce a ty pak později okradla o peníze. Podávám také trestní oznámení.


user picture
David 1. 02. 2023

Datum: 18.1.2023 číslo účtu podvodníka: 2501459492/2010 Adéla Stavělová vs Martin Malinkovič. Okradená částka: 1200kč = poloviční záloha za PS4

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.