Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem od něj lístek na koncert na FB, sám se ozval, že prodává. Peníze odeslány a lístky nikde. Úplně přestal komunikovat. Našla jsem ho pak ještě na jedné skupině (jen screen jeho profilu, že se jedná o podvodníka), kde slečnu taky okradl na listkách za koncert. Na FB se vyskytuje pod jménem Vláďa Šoky Tomáš, platba přišla na účet Tomáš Vladialav.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristina 3. 02. 2023

Kupovaly jsme s kamarádkou lístky na koncert od podvodníka co se sám ozval pod jménem Vláďa Šoky Tomáš na FB, nabízel i osobní setkání nebo fotku průkazu totožnosti, ale lístky nikdy nepřišli.


user picture
Adéla 4. 02. 2023

Paní Deniso, nechtěla byste se s námi spojit a nahlásit podvodníka na policii? O peníze mi ani tolik nejde, ale pánovi by to dál procházet nemělo :)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.