Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Marketplace, FB profil Nikolas Parči, komunikace bez problému do doby, kdy jsem poslala peníze, pak se odmlčel/a
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kamila Zedníčková 27. 01. 2023

Kontaktovala jsem profil Nikolas Farči na Instagramu, pán mi potvrdil, že profil na FB není jeho a nejsem jeho. Fotku své občanky poslal někomu pod jménem Eva Součková při koupi jiného zboží


user picture
Admin 27. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ganriel Kokoš k bankovnímu účtu: 3150784043/0800


user picture
Kamila Zedníčková 28. 01. 2023

Fb profil Nikolas Parči reagoval na mé sdělení o podání trestního oznámení s tim, že podvodník jsem já, žádné peníze jsem neposlala a potvrzení o úhradě zfalšovala, jinak by peníze vrátil. V pondělí podám trestní oznámení

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.