Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jistý pan Polach odpovídal na můj inzerát, že koupím panenku. Volal, slušný, cenu nechal na mě a že hned pošle. Já hloupá mu ještě poslala víc za ochotu a rychlost. Pak už ale na žádnou mojí zprávu nereagoval (volat mu nebudu, stejně by to nezvedl), tak jsem začala hledat podle čísla účtu a našla zde, že už také podváděl. Ať se s těmi 300,- Kč zalkne. Karma je zdarma..... tak snad to bude platit. Moje blbost, příště si raději vše nejdřív prověřit.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 27. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Pavel Polách k bankovnímu účtu: 256468715/0600


user picture
Josef 3. 02. 2023

Polach odpovídá na inzerát na Bazošu a nabízí prodej vstupenek. Působí věrohodně. Prý ze Šumperka. Udává č. ú. 256468715/0600. Volá z +420703340197. Ať chcípne na rakovinu, hajzl! Nechce se někdo přidat na hromadnou žalobu?


user picture
Josef Kozlíček 3. 02. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPB-26964-1/PŘ-2023-060219 - PCR - BRNO-Bystrc, 1200,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.