Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani psala ze ma zajem o koupi koberce,ktery jsem inzerovala na bazos.cz ,komunikovala pres maily kde mi napsala ze zaplati DPD a penize mi hned prijdou na ucet, bohuzel opak byl pravdou, zitra podavam trestni oznameni
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
DM 31. 01. 2023

Dobrý den , píšu ohledně inzerátu, o který mám zájem , velmi prosím napište mi na whatsaap domluvíme se na vyzvednutí (+420 703 603 001) nebo na e-mail , Ale je to lepší na WhatsApp, protože tak bude snazší domluvit vyzvednutí. dekuji Tereza. nemcova2022@gmail.com - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz.


user picture
DM 31. 01. 2023

přidal/a email: nemcova2022@gmail.com

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.