Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník Radek Pribil/Ivelin Ivanov Poptával jsem zimní bundu ECWCS GEN. III LEVEL 7 – PRIMALOFT. Dotyčný mi napsal, že má, poslal fotky. Domluvili jsme se na ceně 1000 včetně pošty. Nejdříve chtěl celou částku předem na účet. Já jsem mu napsal, že chci na dobírku s tím, že nemám problém poslat částku za poštu předem na účet, abychom měli oba jistotu. Na to odpověděl, že chce aspoň 500 předem a 500 po převzetí. Nakonec jsem projevil dobrou vůli a svolil jsem na 300 předem, zbytek po převzetí. Ihned poté, co jsem mu poslal peníze přestal komunikovat. Podvedených od tohoto mistra je opravdu hodně, okolo 20 lidí v celkové škodě nad 10K!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petra Schreyerová k bankovnímu účtu: 2407809011/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.