Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na mou poptávku po settopboxu na bazos.cz se mi ozvala přes whatsapp osoba s nabídkou. Představil se jako Petr Běžel z Mariánských Lázní (což nebude pravdivé). Poslal i fotky (bohužel až později přes Google Lens zjištěno, že to jsou fotky z rok a půl staré aukce na aukro.cz). Zaplaceno předem na účet 940 Kč, nasledující den slib, že balík odešle a od té doby již neodpovídá. Oznámeno na PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Leo 31. 01. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPZ-1 3653-1/PŘ-2023-151117 - Uherský Brod, 940,-


user picture
Admin 31. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Matyáš Rulec k bankovnímu účtu: 4584507013/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.