Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávala telefon - pořízení nového - na bazoš cz Vyčůraná jak beruška , nechala si poslat platbu v sobotu a pak škemrala abych ji poslal další peníze expres platbouže nemá pro děti na jídlo . neodpovídá na emaily ani na telefonu . teloefon je potvrzen a je její .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 31. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Veronika Nopová k bankovnímu účtu: 2188108011/3030


user picture
Monika 19. 04. 2023

Tak tuto berusku moc dobre znám a vim kde bydlí. Obrala moji kamarádku o penize. Dite ma jen jedno a je to šílený případ. Nekdo ji uz zastavte!


user picture
Lucie 27. 01. 2024

Taky si ode mě půjčila 2800 a už nevrátila s vymluvama


user picture
Jakub Lacko 11. 03. 2024

Od mě si taky půjčila. Vždy pro dceru na léky že má 50 Kč na účtu a nemůže vybrat. Říkal sem si dvě stovky sem dvě stovky tam. Ale teď už je to přes 1000 korun a už ani nekomunikuje. Nejhorší na tom je že to byla moje kamarádka z mládí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.