Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
chci nahlasit podvod Profil je" Eva Lazokova"prodávala PS3 chtěla poslat za poštu 280,- což jsem poslala ale tvrdila že platbu neobdržela přitom obdržela volala jsem i do banky pro ověření a peníze dostala .Jakmile jsem ji psala že peníze musí na úctě mít tak aniž by něco napsala tak si mě zablokovala .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 3. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lukáš Bláha k bankovnímu účtu: 310415180/0300


user picture
Radim Žůrek 8. 02. 2023

přidal/a číslo účtu: 310415180/0300


user picture
Radim Žůrek 8. 02. 2023

Profil se jménem Zuzka Milanka Stehlíková, darovala za odvoz Ps3, osobní odběr v Mikulově, napsal jsem že jestli může poslat mám to 90km,že ano, ať pošlu 218kc, neváhal jsem, ps3 zadarmo by bylo super, poté už žádná odezva, za dva dny kdy jsem se chtěl podívat na profil a zavolat co a jak, profil už neexistuje.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.