Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 7.5.2022 p. František Coufalý nabízel na Facebooku lístky na Majáles za 800,-, poslala jsem mu platbu a on, že mi pošle elektronické lístky. Bohužel lístky stále nepřicházely, tak jsem mu psala zprávy a on mi z ničeho nic poslal screenshot, že mi platbu vrací, byl to ovšem jenom screenshot obrazovky a ne opravdové potvrzení platby. Do dnešního dne mi od něj platba nepřišla a ani mi neposlal elektronické lístky. Při komunikaci se vymlouval, že je na letišti a letí do Berlína, na policii poté uvedl, že letěl do Norimberku, takže se nejspíše ztratil ve vlastních lžích. Podala jsem na něj trestní oznámení na PČR, bohužel tam zatím v této činnosti neměl žádný záznam, proto prosím ostatní oběti o to, aby také šli na policii ČR a podali na něj trestní oznámení. Trestní oznámení jsem podala přes e-mail na [email protected], proto vyzývám oběti, nemusíte nikam chodit, stačí poslat e-mail. Udělejte si na to čas, aby takoví lidé jako p. Coufalý nechodili mezi námi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivana 1. 02. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PID-EM-2022/317417 - epodatelna, 800,-


user picture
Lukas 11. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zablokovaný Úcet k bankovnímu účtu: 9510186002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.