Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
S timto uctem operuje pan David Horvath z Tyna n.Vlt. Majitelem uctu je Antonie Kucerova, recena Hrabenka. Pan Horvath pusobi jako slusny verici clovek, ale jakmile jej nekdo konfrontuje, umi byt velmi sprosty. Zacatkem ledna si s nekolika lidmi dojednal prodej starych hracek, ale pak se odmlcel a nereaguje. Dohromady zatim dluzi nekolik tisic, je podano trestni oznameni. Udajne je to znama firma, zavisly, v podmince, a banka mu z uctu strhava penize... Osobne doufam, ze se vse vysvetli, ale pokud by nespokojenych bylo mnohem vic, necht se pridaji k trestnimu oznameni.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Marie 5. 02. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPZ-11664-1/PŘ-2023-151516 - Vsetin, 5000,-


user picture
Admin 6. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Antonie Kičerová k bankovnímu účtu: 296970590/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.