Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Osoba se jménem Blanka Matoušková (tedy ne shodné se jménem na jejím emailu) se vydávala za zájemkyni o koupi mnou nabízeného termostatu s tím, ze jej zaplatí i s poštovným pres Zásilkovnu. Já mela jen kliknout na políčko Potvrdit v emailu od údajné Zásilkovny, kam bych poté zadala svůj bankovní účet pro údajný příjem peněz za od ní. Později mne prý bude kontaktovat kurýr, který si prodávaný předmět vyzvedne. Ochrana na mém pc mi vsak po kliknutí na Potvrdit v onom údajném mailu od Zásilkovny naštěstí zablokovala kontakt – z důvodů Phishingu. Tím mi zabránila kamkoliv zadávat údaje o mém bank. úctu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra Nedomova 8. 03. 2023

Opět stejná písnička. Mají zájem o koupi, Manžel zajistí DPD. Podvod ,na nic neklikat, nic neposílat. Jméno Kristyna Mudrová E-mail : Mudr.v@email.cz


user picture
E 11. 03. 2023

Taky stejný podvod - Kristýna Mudrování - rova.k.@yahoo.com


user picture
Veronika 28. 03. 2023

Paní Kristýna mudrová email krismudrova@seznam.cz

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.