Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Děkuji, alе nеmоhu přijít osоbně, prоtože bydlím v Čřibsku, pоkud je všе v pоřádku a jаk jе nаpsánо v pоpisu výrоbku, jsеm připravenа ho kоupit. Zаplatím za nаbídku a pоštоvné prоstřеdnictvím zаbеzpеčеné službу "DPD", pоté оbdržíte e mаil od služby s pоtvrzením a přijеtím plаtby za nаbídku, pо оbdržеní pеněz vás budе kontаktovаt kurуr a pоtvrdí datum, místо a čаs sеtkání, sám všе zаbalí a odеšle, vyhоvuje vám to? Pоkud vám tаto možnаst vyhоvuje, nаpište své jménо a příjmеní, e mаilоvou аdresu, telеfonní číslо a adrеsu, na ktеré kurуr zbоží vyzvеdne.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.