Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nedoporučuji podvodníce 😔 Obednala jsem si mikinu dokud jsem neposlala platbu tak komunikovala když jsem poslala platbu tak přestala komunikovat takže nemám ani mikinu a ani peníze je to šílený co se děje ale Karma je zdarma taky nani dojde č. u 254563727/0600
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 8. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Luděk Fischer k bankovnímu účtu: 254563727/0600


user picture
Kateřina Prouzová 16. 03. 2023

Tak se přidávám s dalším podvodem této osoby, koupila jsem si 3.3. sodastream za 600 včetně poštovného. Nic mi nepřišlo, výmluvy, že je dlouho v práci, nemá volno, nestíhá poštu. Platbu samozřejmě taky nevrátila.


user picture
Nela 9. 04. 2023

Účet je sice na Luďka Fischera, ale podvodníček je jeho přítelkyně Eva Brožíkova. A tyhle podvody dělá už ale deset let. Časté výmluvy proč nemůže poslat, pak zase změní desetkrát profil.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.