Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Člověk jménem Folauf Filip nabízí k prodeji věci na facebook marketu (elektronika, sběratelské karty). Nechce posílat na dobírku a nechce předání na místě. Pouze zaslání zásilkovnou po zaplacení předem. Domluvili jsme se, že zaplatím polovinu předem, polovinu po obdržení (jelikož jsem důveryhodný obchodník na fb). Měsíc mi nic neposlal, po kontaktování mi sdělil, že mi pošle peníze zpátky, což do 14 dní udělal. Následně mě znovu kontaktoval s tím, že ten den jde na zásilkovnu a že mi to může odeslat, proto jsem mu peníze odeslal. Další 2 týdny nic nepsolal a pořád jen výmluvy, že mu nejdou peníze poslat , 3x mě poprosim o zaslání bankovního účtu. Rozhodně s tímto člověkem neobchodovat! Bankovní účet: 4860137013/0800 Folauf Filip
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 7. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Filip Folauf k bankovnímu účtu: 4860137013/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.