Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, přispěju svou zkušeností na Sbazaru. Na webových stránkách bazaru inzeruji auto, na WhatsAppu se objevil zájemce z Belgie s telefonním číslem +44 7940 599247 který má zájem a že pošle peníze předem na účet. S odstupem asi dvou dnů se mi ozval "dopravce" Parcel2GO Courier email: [email protected]. V emailu bylo psáno že kupující složil peníze dopravci včetně poplatku za dopravu v částce 101 000kč (80 000kč auto a 21 000kč přeprava) s tím, že pro kontrolu musím uhradit cenu dopravy 21 000kč a následně se mi na účet připíší celých 101 000kč. Odepsal jsem že s tím samozřejmě nesouhlasím, že mi to přijde jako podvodné jednání a že se obrátím na policii, dále už dopravce neodepsal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.