Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup ve skupince Běžecká tržnice od profilového jména Veronika Filgasová (boty Dynafit za 1500,-Kč). Po zaplacení přestala komunikovat. Velice důvěryhodná komunikace, jméno zaregistrováno na běžeckém závodu apod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 8. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Erika Fuchs k bankovnímu účtu: 2294084017/3030


user picture
Dana 3. 08. 2023

Jedná se o křivé obvinění paní. Paní je spolehlivá, komunikuje, vše vždy proběhlo v pořádku.


user picture
Jarmila 14. 09. 2023

S pani jsem uzavírala obchod, Paní je komunikativní, spolehlivá, Vše v pořádku 😊 nerozumím vašemu obvinění, ale vše bylo vyjasněno. Stát se taková věc může každému.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.