Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani Tereza Dubová prodava na FB marketu a bazos.cz ruzne zbozi, ja sem on ni kupoval hodinky xiaomi s1 active bile za 1600 kc po platbe na ucet napsala ze odesle jeste ten den pres zasilkovnu nejpozdeji na druhy den, To se nestalo. Druhy den vymluva ze u nich strasne prsi a ze tam nemuze jit s malym ditetem. Pak byl vikend a ze to posle hned v pondeli, ale v pondeli napsala ze ma horecku a ze nemuze. Tak jsme se domluvily na poslani penez zpet na muj ucet, kde zase vymluvy ze nemuze k pc, pak ze to uz odeslala. Poslala mi podvrh snimku z mobilu o odeslane platbe. a pak uz prestala komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomas 8. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vladimir Dub k bankovnímu účtu: 4397452053/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.