Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ozval se na FB někdo pod přezdívkou Petr Rychly, že má věc kterou potřebuji. Jestli bych měl zájem. Domluvili jsme se na zaslání. Poté jsem mu zaslal peníze a od té doby nic. Poté jsem psal, že o kladivo nemam zájem a aby mi poslal penize zpět. To se nestalo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:


Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kateřina 10. 01. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPU-223954-2/ČJ-2022-040281 - Nevim, 269,-


user picture
Kateřina 10. 01. 2023

V roce 2021 jsem přišla o peníze na Marketplace, 269,- podávala jsem trestní oznámení s tím že podle toho co jsem nasla na netu se mělo jednat o Petra Budína ( na fb vystupoval jako P. Rychlý). A ted je leden 2023 a jdu podávat vysvětlení na kriminálku a údajně se jedna o nějakou ženskou, tak jsem zvedava

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.