Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Asi v polovinē července 2022 jsem se přidala do skupiny ,,Společnē za svými sny" (výsledky lidí ve skupince byly moc dobré) Dne 4.10.2022 jsem si u pani Ivany Křižanové objednala kávu na hubnutí + poštovné- celkem 1.980 Kč a ihned zaplatila na účet 167129586/0300 Když zboží stále nepřicházelo, 25.10. jsem paní Ķřižanové psala, tak mi odpovēdēla, ze je už druhý tyden v nemocnici s covidem....na začátku prosince to byly problémy se zásilkovnou, 11.1.2023 byla paní Křizanová po narkóze po zákroku, s tím, že mē peníze zítra pošle příkazem....12.1.mi psala, ze u sebe nemá přístupove údaje a že to učiní přítel, až příjde z práce........ a nic Dnes je 8.2.2023 ..... peníze stale nemám a paní Křižanova Ivana od 13.1.2023 nereaguje vůbec na nic....messenger, telefon ani na emaily.....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.