Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízí na marketplace PlayStation 3, voňavky a retro hračky. Po zaplacení zálohy zablokuje a vesele nabízí dál. Dnes podané trestné oznámení. Slečna či paní toho má víc. Číslo účtu vedené na Anna Antonínova.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš Mach 17. 03. 2023

Bohužel jsem si nezjistil a také jsem se nechal napálit. Zaplatil jsem za ps4 předem a pak už se neozvala. Ještě mi nabízela hry a další věci a když jsem odmítl tak už ignor


user picture
Daniela Š. 2. 05. 2023

Přítel se také napálil, zaplatil předem a paní měla PS3 odeslat balíkovnou, balík neposlala ,pak jen samé výmluvy a pak přestala komunikovat. Ale měla jiné jméno ( Lucie Kabrtová).


user picture
Daniela Š. 2. 05. 2023

Omlouvám se , špatně jsem napsala. Paní měla poslat PS4.


user picture
Dagmar Števkova 17. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1191092246 - Kostelec nad orlici, 4850,-


user picture
Dagmar Števkova 17. 05. 2023

Take jsem pridala trestni oznameni ,dnes podano . Za mobil a tohle ji nedaruji.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.