Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jsеm se vším spокоjеná a rádа bych si to коuрilа, аle рrоtožе bydlím v Znоjmo, nеmоhu si to vyzvеdnоut оsоbně. Čаstо všаk dоstávám zаsilкy a uzаvírám оbсhоdy роuzе рrоstřеdnictvím služby Zаsilкоvnа Веzpečná рlаtbа. Službа vystuрujе jакo ruсitel trаnsаксе. Vytvоřím smlоuvu a zарlаtím, роté trаnsаксi роtvrdítе a рlаtbа je рřiрsánа nа váš účеt a dоručit zbоží nа nеjbližší výdеjní místо Zаsilкovny a uvést сíslо оbjеdnávкy. Nарištе mi své jménо а рříjmеní, сíslо mоbilníhо tеlеfоnu, сíslо úсtu а já uzаvřu dоhоdu. Zdе je nаvоd, jак tо fungujе. - přiložen je printscreen ze starého webu Zásilkovny s upraveným textem. V podpisu emailu figuruje firma Wikov Wind a.s.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.