Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem koupit manželovi k narozeninám Playstation, který pani prodávala. Domluvili jsme se,že pošlu půlku peněz(zálohu), ona pošle balík přes Zasilkovnou a já ještě doplatím ten zbytek peněz. Přišla jsem o necelý 2.000,- (s hypotékou a na rodičovské, to je sakra dost peněz) a samozřejmě nemáme PS4 a ani peníze🙈pani přestala komunikovat, po odeslání peněz a zaslanou adresu Zasilkovny. Když jsem koukala na její profil na FB( https://www.facebook.com/profile.php?id=100087892075932) tak pani cca po 4 dnech změnila profilovou a úvodní fotku(omládla tak o 20 let a z krátkých hnědých vlasů,má dlouhé blonďaté) 🙈
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Natálie 4. 03. 2023

Pani prodávala telefon Iphone 11 za 6000, nabídla mi že to pošle zasilkovnu řekla že mam poslat jenom půlku a zbytek jak dorazí telefon. Přišla jsem o peníze a ještě ani nemám telefon paní semnou nekomunikuje a po dnů smazala účet na FB a dělá ne dostupnou. Pani se představovala jako Martina Růžová.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.