Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Zakoupila sem od Beáta Stolová, ve skupince Scura bazar, legíny scura v hodnotě 300,a zboží mi ne odeslala, jen samé lži píše.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Irena Trochtová 17. 02. 2023

Dobrý den. Pravděpodobně mě paní taky napálila. Už týden se sní snažím domluvit ohledně zásilky, kterou jsem jí zaplatila. Jedná se o legíny v hodnotě 350,- + poštovné. Pokud se paní neprobere, chci nanai podat trestní oznámení.


user picture
Kateřina Z. 10. 03. 2023

I já jsem zaplatila na stejné číslo účtu 350,- Kč, nákup na Vinted. Od přijetí platby paní nekomunikuje, na Vinted vystupuje pod nickem katkabartn, údajně je ze Stříteže.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.