Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Petr Rychlý, Xixao Flash, Martis Jandová, Anežka Poláková, Vladimíra Jonášová. Vlastním jménem Petr Budín z Protivína. Stahuje fotky z netu a vždy na platbu spěchá.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas ZAPLETAL 7. 01. 2022

Dalsi podvod LEGO 75941 LZ


user picture
Lukas ZAPLETAL 7. 01. 2022

Poslal som na ucet 239821791 banka 0600 sumu 669 KC a odvtedy nic Na spravy uz nereaguje a zmenil meno na Vilem Vikik Povodne sa ohlasil pod menom Petr Rychlý 15.08.2021 Budem eskalovat najprv vratku v banke a nasledne PCR Dakujem za akekolvek dalsie prispevky a podvedenych LZ

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.