Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní se jménem Marie Nowak napsala přes WhatsApp, že má zájem kola na auto který nabízím. Po asi 4 větach jsem usoudil, že to není česky občan, podivná čeština střídaní mužského a ženského rodu, komunikace že má zajem a pak na den odmlka bez odpovědi, napsal jsem poprvé že si takto nepředstavuji seriozního zajemce, dnes se člověk ozval znovu že má zajem, střídaní mužského a ženského rodu se opakovala, že si pošle kuryra přes zasilkovnu já že nemám problem ale že chci penize předem na učet dal jsem adresu kde to muže vyzvednout a vtu chvíli kuryr je objednan penize vyzvednete zde link na zásilkovna-cz.legaltransfer.shop když jsem se na to podival přišlo mi podivné že by někdo chtěl po mě zustatek na učte+ údaje o mé platební karte, což jsem napsal že takto se mi to nelíbí že se mi to zda podezřele, napsal jsem že jsme se měli domluvit a že mi to má poslat na učet standartmím zpusobem . odpoved neexistují žádné jiné zpusoby :-)) ještě že jsem podezřívavej..komunikace přes whatsapp není normalní když někdo něco chce zavola si !! + odkaz kde někdo chce ještě zustatek?! Pozor lidi ty svině jsou vynalezaví ale i oni dělají chyby kterých si člověk všimne a taky i proto zde jsem kotroloval zkušenosti a našel jsem shodu ze dne 6.6 pro jistotu jsem zablokoval osobu, a udělal další preventivní věci kdyby nahodou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.