Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávali jsme myčku, ozvala se přes email s tím, že chce komunikovat přes whatsapp. Následně sdělila, že je z daleka a hlídá dítě, proto zajistí odvoz kurýrem Dpd a poslala odkaz, kam bychom se měli přihlásit. Potom, co jsme odmítli, že s tímto nemám zkušenost, psala, že je to zařízené za 5 minut a funguje to, jen se stačí přihlásit a kurýr si druhý den přijede pro věc. Odkaz byl https://dpd-site-cz
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 13. 02. 2023

Dneska jsem take dostal odpoved na inzerat od whatsappistky alodanse2022@seznam.cz uz na to ani nebudu reagovat. Urcite chyby v pravopise ukazuji nejspis na automaticky preklad.


user picture
K. 14. 02. 2023

přidal/a telefonní číslo: 731024680, email: lolaterranemc@seznam.cz


user picture
Bohdal 15. 02. 2023

Tak dneska mi prislo tohle, pozor na to! Dobrý den!Jsem Tereza Němčová , píši o Vašem inzerátu na bazoši , Napište mi na whatsapp (+420731024680). Můžete odpovědět na uvedený e-mail , ale myslím, že je jednodušší se domluvit vyzvednutí whatsaapem, tak to bude pro všechny jednodušší, protože já e-mail čtu málokdy. děkuji Tereza Němčová.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.