Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
73221146182
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Poslala jsem dotycnemu na Marketplatzu za lampicku 400 kc. Dodnes lampicka nedorazila pan nekomunikuje. Jneno Schajer Jan
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Schayer k bankovnímu účtu: 2418991058/3030


user picture
Petr Doleček 23. 02. 2023

Zaslal jsem panu Janu Schajerovi 31.1.2023 po domluvě platbu 1000,- za elektrickou pilu Narex. Dodnes bez pily a komunikace


user picture
Petr Doleček 21. 03. 2023

Edit.: 14.3.2023 jsem po tom co jsem znovu zaplatil dopravu dostal od pána domluvené zboží. Nicméně nenávratně poškozené,úplně jiným než pán uváděl a udájné nové díly na opravu o kterých psal už v inzerátu tak jsem také nedostal. Takže rozhodně nedoporučuji jakýkoli obchod.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.