Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodavam autosedacku, pani chce poslat pred DPD, uz jsem byla obezretna. Prisel odkaz na tento link: https://dpd-site-cz.systemorg.shop/get/94GA98RU09O63/ Stranky jako od DPD, ale po dalsim kliku, to chce klasiku udaje pro vstup k uctu. Vim o techto podvodech, dal nevyplnuji neklikam. Mozna p. Milena Prikrylova
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Renáta 30. 10. 2023

prodávala jsem plynovou varnou desku. Platba se taky tvářila přes DPD. Ale DPD takovou službu neposkytuje. Podvod jsem hlásila na DPD a do banky. Paní Milena Přikrylová. tel. číslo 797812183


user picture
Renáta 30. 10. 2023

Milena Přikrylová je ta co se hlásí, že chce něco koupit - podvodník


user picture
Štěpán 10. 12. 2023

Tak také se mi dnes ozvala Milena Přikrylová. Chce koupit lampu, co jsem zrovna na bazoši v inzerci obnovil. Reagovala rychle, takže možná nějaký bot, co hlídá nové inzeráty. Psala česky, to jo, ale tak divně. Tak jsem ji hledal na FB a google. I podle fotky z whatsappu (na foto je taková mladá blondýna v brýlích a s čepicí, foceno v autě) A našel jsem jen tuto stránku. Tak přidávám své zkušenosti. Tel. použila tento: ‪+420 604 601 188‬. Prapodivný odkaz mi už taky poslala.


user picture
Štěpán 10. 12. 2023

přidal/a telefonní číslo: 604601188

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.