Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
část e-mailové komunikace, když paní projevila zájem o artikl: Bohužel bydlím daleko od vašeho města, takže si mohu váš produkt koupit prostřednictvím DPD? Již několikrát jsem takto nakoupila a vše bylo v pořádku, platím za doručení. Pokud nemáte obal, kurýr vám může poskytnout krabici na zboží. Nyní mohu objednat zboží u společnosti DPD, zaplatit za něj a peníze přijdou na váš bankovní účet. Osobně provedu objednávku u DPD, zaplatím za objednávku prostřednictvím DPD a zaplatím za doručení. Poté obdržíte na svůj e-mail zprávu od DPD s potvrzením o platbě, potvrdíte platbu a peníze přijdou na váš bankovní účet a následně vám zavolá kurýr DPD, aby s vámi probral podrobnosti doručení a vybral pro vás vhodný čas a datum. Pokud souhlasíte, potřebuji k objednávce vaše celé jméno, adresu a telefonní číslo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.