Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízí sportovní vozíky Thule Chariot Sport 1 za neobvykle nízkou cenu, v inzerátu uvádí neexistující telefonní číslo (nebo vůbec žádné), ve jméně pak pouze křestní (Veronika, Romana a pod.) na emaily reaguje rychle. Psala,že vozík byl použitý jen párkrát a je starý 2 roky, ale dle detailního zkoumání fotografí z inzeratu se dá poznat, že je to model starý cca 5 let. Po vyžádádní dodatečných fotografií některých detailů vozíku, dle kterých by se to dalo s jistotou poznat, přestala komunikovat, přestože zaslání fotografií slíbila. Inzeráty se několikrát objevily na bazos.cz nebo sbazar.cz s mírně odlišnými verzemi textu. Inzerát je uveřejněn po krátkou dobu,cca 1 den a následuje další např. s jiným neplatným číslem. Uvedené nabídky jsou velmi podezřelé. Pokud se nechcete nechat podvést, vyžádejte si detailní fotografie a vozík si vyzvedněte osobně a plaťte až při předání. Kamarádka se takto nechala napálit.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan Kollmann 28. 02. 2023

Paní to nevzdává .... pro změnu vystupuje na Bazosi pod jmenem Vendula s tel. 72045236589 (záměrně udává chybné tel. číslo, stejně jako v předchozích inzerátech). Vozík je nabízen za atraktivní cenu, a stejně jako v předchozích inzerátech nabízí doposlání dalších fotek,ale pošle jen jednu či dvě fotky navíc ve stejném rozlišení. Znění inzerátu: Prodáme Thule Chariot sport 1. Používaný 2 roky, jelikož se nám narodil ještě jeden prcek tak musíme pořídit větší. Vybaven je třemi základními sety (běh, kolo, malá kolečka do města). K tomu v ceně je i originál pláštěnka. Vozík není nijak poškozen. V případě většího zájmu pošlu podrobnější fotky.


user picture
Petra Šablaturová 4. 03. 2023

přidal/a telefonní číslo: 734469926, email: veruli.polakova@gmail.com


user picture
Petra Šablaturová 4. 03. 2023

Tak jak vidím je nás více. Taky prodej kočárku Thule domluvily jsme se že zaplatím předem 5750kc polovinu ceny kočárku předem na účet a zbytek při převzetí. Do teď samé výmluvy nemám peníze ani kočárek. Už jsem byla podat trestní oznámení.


user picture
Jan Kollmann 4. 03. 2023

Tak se zdá, že paní pokračuje - pro změnu nabízí cyklovozík Thule Chariot Sport 1 černý za nízkou cenu (20.000,- Kč), ochotně ho nabízí poslat DPD ... paní uvádí, že je z Chomutova a vystupuje pod jménem Kateřina email: katamyslikovjanova@gmail.com. Smyšlené tel. číslo 73585269523 u inzerátu. Na email reaguje téměř okamžitě. Nabídl jsem že si přijedu - tak mi napsala, že je na horách, že jsem několikátý v pořadí a že to mám z Prahy daleko... Dejte si tedy pozor a neposílejte zálohu, pokud si opravdu nejste jisti identitou prodávajícícho. Zejména pokud má velmi výhodné nabídky a chybí tam ochota poslat například podrobnější fotografie nebo je inzerováno příslušenství, které na přiložených fotografiích chybí a pod.


user picture
Petra Šablaturová 4. 03. 2023

Jan Kollmann prohlédněte si podvod č.5119 to je ta jistá osoba.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.