Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Hezký den. Vedením naší webové stránky Sbazar.cz bylo uděláno rozhodnutí, které povolí naší webové stránce poskytovat kvalitnější služby všem našim uživatelům. Od tohoto dne, ZÁKAZNÍCI, kteří jsou zaregistrováni na naší webové stránce nebo plánují zaregistrovat se v budoucnu, musejí okamžitě proplatit přístup ke svému uživatelskému účtu. Zákazníci, kteří chtějí zaregistrovat nový profil, také musí uhradit přístup k webové stránce. Tento požadavek platí pro všechny uživatele bez výjimky. Je třeba proplatit pouze jednou. Pak máte povolení používat naše webovou stránku zdarma a bez omezení. Splatná částka činí 10 Kč. Podle pravidel webové stránky Sbazar, uživatelské účty, které nebudou brzy zaplaceny, budou ODSTRANĚNY NAVŽDY. Po odstranění už nemůžete obnovit svůj profil a všechny informace v něm. PŘIPOMÍNÁME, že při registraci nových profilů uživatelé stále musejí uhradit přístup k webové stránce. Žádáme vás, abyste ihned zaplatili přístup ke svému uživatelskému účtu. Připravili jsme pro Vás soukromou stránku, platba a aktivace proběhnou automaticky. Všimněte si, prosím, že se bankovní transakce na webové stránce zpracují v určitých hodinách, a to pouze mezi 9:00 a 22:00. Chcete-li přejít na stránku, stiskněte tento nápis: POKRAČOVAT........, co si o tom myslet, obdržel někdo? po kliknutí na pokrač. vyplnění údaje o kartě
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pajda 3. 03. 2023

Dobrý den, právě jsem obdržela úplně stejný e-mail... Za mě jednoznačně podvod, snaha o vylákání informací o kartě. Také budu ráda za další zprávy,informace ohledně toho

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.