Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Facebooku prodává jako Alena Jeřábková, smysluplná komunikace přes messenger. Vyžaduje platbu předem. Po zaplacení přestane komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 20. 02. 2023

Stejná zkušenost, paní Alena Jeřábková prodává na Facebooku. Po zaplacení tvrdí, že zboží odeslala, ale nemá trackovací číslo, na PPL zásilka není nalezena. Dnes jdu na policii podat trestní oznámení.


user picture
LK 20. 02. 2023

Ve Strakonicích na PČR nahlášeno, číslo spisu mi nedali, že si to případně spojí sami.


user picture
Jana 20. 02. 2023

V HK taky podáno, tak snad si to sparuji.


user picture
Marie 26. 02. 2023

Odeslala jsem 2500kč za kávovar, zpočátku komunikace na úrovni, prý odeslala, později vůči mně komunikace urážející….. nahlásila na PČR


user picture
Michal Váňa 2. 03. 2023

Taky podvedeno, 1079 Kč, zítra jdu nahlásit, mohl jsem se podívat sem předtím, ale první setkání s podvodem, moje chyba za duverivost.


user picture
Evička 12. 03. 2023

Čubka mě okradla o 2500kc.za kávovar.. No jo poprvé taková zkušenost a už nikdy více!! Ještě jsem nedošla na PČR

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.