Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Facebookové meno: Jan Levels, reagoval na môj inzerát, že zháňam deskovú hru "Na Křídlech". Veľmi príjemná komunikácia a poslal aj fotku hry. Pôvodne sa malo jednať o osobné prevzatie ale v termíne, kedy som potrebovala hru prevzať sa mu nedalo a tak sme sa dohodli na zaslanie hry cez zásilkovnu. Bohužiaľ som naivne poslala peniaze vopred. Následne sa na týždeň odmlčal, potom sa ozval a ospravedlnoval sa, že hru nestihal poslať, mal nejake nepríjemné udalosti. Zažiadala som o vrátenie peňazí. Potom sa sporadicky ozýval štýlom "do zajtra tam máte peniaze", samozrejme žiadne neposlal. Odvtedy čo sa naposledy ozval je to už mesiac. Peniaze ani hru nemám.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.