Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodává na bazaru Ps4 za 1500kč. Na marketplac taktéž a prodává toho víc. Založený účet na Facebooku byl před hodinou. Bohužel jsem na to nepřišla dost brzy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Daniel Novák 18. 02. 2023

Zrovna jsem šel dát příspěvek ať si na ni dáte pozor. A koukám bohužel už jste byla rychlejší držím palce ať se vše vyřeší. Já ji nic naštěstí neposlal už ta cena mi byla jasná jako podvod :( a ještě mi poslala video na kterém to ps zapojuje do US zásuvky 😁 a tvrdila že takové zásuvky má doma 🤣


user picture
Veronika 19. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Gabriela Horváthová k bankovnímu účtu: 3192569173/0800


user picture
Veronika 19. 02. 2023

Mě video poslat nechtěla ani foto když jsem ji psala z druhého profilu. 🙈😅


user picture
Daniel Novák 19. 02. 2023

Držím palce ať se to vyřeší a zavřou jí až zčerná 😁😁😁 Poslední dobou už aby se člověk bál opravdu cokoliv kupovat. Nahlásil jsem ji na fb a prý neporušuje zásady komunity 🤣🤣🤣

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.