Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Naštěstí jsem se nenechal nachytat..prodávám hodinky Garmin...bleskově se mi na email ozvali 3 zájemci..Jeden napsal, že je těžce nemocný a osobní převzetí nezvládne a tak zpracuje pro mě údaje pro kurýra.. Obdobně druhý i třetí...vždy tam figuruje "dopravu platím já". Občas špatná čeština, skloňování. např: Dobrý den ! Váš inzerát mě zajímá. Je možné doručení? Organizuji kurýra z domova domů. Platím za produkt a poštovné. Skvělé, dejte mi pár minut a já to udělám. Potřebuji vaši adresu, celé jméno a telefonní číslo pro doručení. nejmladsi.kokot@seznam.cz evelin.s1999@seznam.cz soannanoval@seznam.cz
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.