Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Facebook Marketplace profil Sabina Tabáčková, Ostrava- nabízí postroj pro psy, ohrádky pro králíky, figurky a další zboží. Po platbě zboží neposílá, vymýšlí různé výmluvy a nakonec nereaguje. Nespolehlivá!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Sabina Tabáčková k bankovnímu účtu: 2833398163/0800


user picture
Zoran 25. 04. 2023

Pozor podvodnice Sabina Tabáčková aktuálně působí na marketplace https://www.facebook.com/sabina.tabackovaa. Inzeruje hry na playstation PS4, přitom nemá ani jednu. Nechávám si zaplatit předem na zde uvedený účet a pak samozřejmě nic nepošle. Dejte si velký pozor, ať tomuto lidskému odpadu nenaletíte, jako mnoho jiných před vámi.


user picture
Vendula Řádková 26. 04. 2023

Dobrý den, podával jste TO?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.