Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Naivně jsem si neověřila více informací, a rovnou poslala peníze předem na e-mailovou výzvu od paní:"Tak kdyžtak asi 250,. na č.ú.2049349093/0800 a adresu Vaši děkuji:-)" za pogy z inzerátu na bazos.cz. Automaticky jsem brala, že 50Kč navíc bude za poštovné a nečekala ani až si paní vyžádá moje údaje k odeslání. (Nikdy neposílejte peníze předem, odteď už jen na dobírku pokud nemáte ověřeného obchodníka.) Po poslání peněz byl inzerát z bazoše smazán, a zboží mi nikdy nepřišlo. Víckrát jsem urgovala, ale paní dělá od té doby mrtvého brouka. Dohledávala jsem jiný inzerát od této paní na penumatiky, kde bylo toto číslo 735888323 pod jménem RehorovaKata
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.