Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerovala jsem na Sbazaru lednici BEKO. Dotyčný se přihlásil pár desítek minut po zveřejnění inzerátu s tím, jestli je lednice volná a jestli po ní může dojít DPD kurýr, že on taky za dopravu a přes DPD taky dostanu své peníze. Chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, oč mu jde a odmítla jsem. Zeptala jsem se, jestli tu lednici chce nejdřív vidět. Na to mi odpověděl, že bude stačit, když to přes videohovor skontroluje kurýr, což je úplná blbost. Požadovala jsem taky platbu v hotovosti při odběru zboží nebo předem na účet, což dotyčného rozčílilo, Začal mi tykat a vůbec být arogantní. Poté se mi už neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.