Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej zboží - nechává si odeslat poštovné a poté přestane komunikovat. Na marketplace vystupuje pod účty Luká šek, nebo Luká ššek.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 27. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lukáš Balog k bankovnímu účtu: 661491003/5500


user picture
Pavel 17. 03. 2023

Dobrý den, jedná se o podvodníka. Domluvili jsme se přes Marketplace na prodeji xboxu, dostal zálohu na cestovné a přestal komunikovat. Nahlásím jako podvod. Jméno Luká Šekk, číslo účtu 661547003/5500, telefon 739 064 344


user picture
Jarda WANDE 4. 10. 2023

Tento zmetek dostal od mýho mladýho deset tisíc ne NTB a pak přestal komunikovat. Marketplace. Nahlášeno. Policie bude následovat.


user picture
Pavel 9. 10. 2023

Určitě nahlaste na policii, někde mám číslo jednací, můžu zaslat. Je toho více a jedná se o trestný čin, je to jenom otázka času, byl jsem na policii už 2x.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.