Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodává knihy na booxy pod přezdívkou Hotyz, dříve měl pravděpodobně i účet na databazeknih. Působí mile a odpovídá na zprávy, ale zboží neodešle a po zažádání o vrácení peněz přestane komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tereza 14. 08. 2021

Po upozornění, že pokud nevrátí peníze, bude podáno trestní oznámení, peníze vrátil.


user picture
Lucie 23. 08. 2021

Na booxy pod přezdívkou Hotyz, slušně komunikuje dokud nezašlete peníze. Poté přestane úplně komunikovat. Spokojí se i s minimální částkou.


user picture
Vladimír 30. 08. 2021

přidal/a číslo účtu: 1605651011/3030, email: [email protected]


user picture
Vladimír 31. 08. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPP-108115-1/PŘ-2021-030512 - PČR Obvodní oddělení Plzeň 2, 600,-


user picture
Vladimír 31. 08. 2021

Pán se nejspíše jmenuje Milan a je možné, že je podle PSČ 664 62 z jedné jeho inzerce z Hrušovan u Brna. Dnes jsem to nahlásil na Policii, doporučuji všem, které podvedl, aby udělali totéž. Zatím je to jako přestupek, ale čím více nás to nahlásí tím bude celková částka vyšší, protože se vše sčítá a pak bude přestupek překvalifikován na trestný čin nebo přečin podvodu a půjde to k soudu. Peníze sice neuvidíme, ale bude mít pěkné popotahování...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.