Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Libor Triebe - podvodnik z Facebooku, kde nabizi Lego figurky, ale jedna se podvod. Vyzaduje pouze platbu predem, na kterou vzdy chvata. Osobni setkani vzdy odmita (jednou tvrdi, ze se prestehoval, podruhe ze uz ho 2x pri osobnim setkani okradli, atd.). U inzeratu casto pouziva fotky stazene z internetu (aukro, ebay, apod.) a vzdy ma podezrele nizke ceny, ktere jeste casto snizuje. https://www.facebook.com/libor.triebe
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Libor 22. 02. 2023

přidal/a číslo účtu: 2421966013/3030


user picture
Admin 23. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Libor Triebe k bankovnímu účtu: 2421966013/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.