Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Objednala jsem bundu značky Puma z reklamy na facebooku. Den na to mi z obchodu Domodi poslali e-mail s potvrzením objednávky. Balíček přišel s DPD z Polska s Adresou odesílatele XIQUE CZK, Jagielloňska 88, PL 00992 Warszawa, v balíčku byla bunda neodpovídající barvě, velikosti, materiálu ani značky. Cosi z Číny- podle visačky. V balíčku byl místo faktury papír s odkazem na e-mailovou adresu proxy.serviceinfo@gmail.com se kterou jsem si vyměnila pár e-mailů, ve kterých mi tvrdí, že číslo objednávky není správné. Když jsem napsala na Domodi, napsali mi, že pouze inzerují zboží jiných obchodů. Když jsem klikla na odkaz v původním mailu Domodi, stránka neexistuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel Holík 24. 02. 2023

Stejný podvod, objednaná bunda Adidas, doručena DPD ůplně jiný hnus z Číny.


user picture
Patrik Stambulidis 24. 02. 2023

Dneska se mi stalo to samé objednaná bunda Puma doručeno DPD nejaká sračka z Číny.


user picture
Matěj 24. 02. 2023

Já dnes to samé. Je vůbec způsob jak dostat peníze zpět?


user picture
René 24. 02. 2023

To samé je možnost jak získat peníze zpět


user picture
Miroslava Ťoupalová 27. 02. 2023

Stalo se mi totéž. Bunda puma, ale přišel nějaký ošklivý kabát v mini velikosti. Z emailu mi nabídli refundaci 20, 40 a potom 50% s tím, že zboží nemůžou vzít zpátky. Když jsem nesouhlasila a požadovala vrátit peníze 1200 Kč, přestali reagovat. Chtěla bych podat trestní oznámení, ale na koho vlastně? Nevím název eshopu, nemám fakturu. Jediné,.co mám je štítek na balíku, v IB odeslanou platbu a foto bundy z reklamy, jen nevím, jestli to byla stejná reklama. Možná to nabízí přes více eshopu. Jsem pěkně naštvaná a už nic z reklam bez recenzí neobjednavam. Stalo se mi to poprvé.


user picture
Bergrová Hana 27. 02. 2023

přidal/a email: proxy.serviceinfo@gmail.com


user picture
Květoslava 28. 02. 2023

Přesně to samé, kontaktováno DPD, kontaktován eshop.Případně bude podáno trestní oznámení za podvod.


user picture
Pavel 28. 02. 2023

Ti co platili přes bankovnictví ihned kontaktujte Vaši banku, jako důvod uvědte že je to platba na podvodném eshopu.To je cesta jak ziskat peníze zpět, bohužel jak získat zpět peníze z dobírky zatím nevím.Manželce se stalo totéž tak to řeším.


user picture
Hana Bergrová 1. 03. 2023

Objenaná bunda Puma,platba na dobírku 1200kč.Přišel mi hnus z Číny.


user picture
Miroslava Ťoupalová 2. 03. 2023

Já jsem platila také online, i když původně bylo zboží na dobírku. Nebyla jsem doma a dal mi to do boxu. Banka mi odepsala, že s tím nic dělat nejde.


user picture
Pavel 3. 03. 2023

U kazde provedené platby lze v bankovnictví platbu reklamovat.Jako důvod reklamace uveďte platba na podvodnem eshopu a banka má povinnost platbu prověřit,stoupnout.Hlavne se nenechat odbyt.


user picture
Miroslava Ťoupalová 6. 03. 2023

Jak jsem psala. Platbu jsem reklamovala a bylo mi sděleno, že u platby na dobírku to nejde. Platba přišla pouze DPD, dál nemají jak zjistit, kam jde dál. Každopádně já jdu na policii. Kolik z vás tam bylo? Přišel mi email, že podat oznámení musíme každý sám a potom se případy mohou spojit. Pokud přesáhne suma 10 tis, jedná se už o trestní čin. Je to nějaká organizovaná skupina. Kamarádce se stalo to samé, ale z nějakého eshopu Bilboo a také šlo o bundu puma. Já si bohužel nevzpomínám z jakého eshopu jsem objednávala já, klikla jsem na reklamu, ale bilboo to nebylo, takže je těch eshopu mnohem víc a teď se to hrozně rozmohlo.


user picture
Miroslava Ťoupalová 8. 03. 2023

Zdravím. Dnes jsem byla podat trestní oznámení. Už jste ho také někdo podal?


user picture
Jana Pivarčiová 14. 03. 2023

Také jsem dostala v balíčku místo bundy Puma nějaký hadr z Číny a na maily se nedá napsat.


user picture
Zuzka 20. 03. 2023

Doprčic,ted to taky resim.Bohuzel bunda puma na dobirku a poslali cerny hnus pytel,za ktery bych nedala ani 200,.


user picture
Zuzana Baxantová 20. 03. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1 - Újezd u Brna, 1158,-


user picture
Roman Holubec 20. 03. 2023

Objednal jsem rádoby mikinu UnderArmour a v balíku přišel kus hnusnýho hadru co se nedá obléknout ani pod montérky. Katastrofa! Nějaký hajzl si dobře přichází k penězům!


user picture
Miroslava Ťoupalová 21. 03. 2023

Podejte trestní oznámení. Já už mám podáno. Když celková částka překročí 10 tis bude to trestný čin .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.