Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dejte si pozor na tohodle podvodníka, který nabízí na Marketplazu hry,hodinky, oblečení.Jeho profil je Davča Froml,pravé jméno dle výpisu z banky David Fröml a snad je z Prostějova.Nabídne zaslání přes Zásilkovnu a chce platbu předem, když s tím nesouhlasíte,tak navrhne polovinu prodávané věci s tím,že dopravu a dobírku uhradí sám.Mezi tím pořád komunikuje a vyvrací moje obavy o podvodu.Nakonec souhlasí se zasíláním přepravného předem na účet a jakmile to odešlete je konec komunikace a samozřejmě nic Vám nedorazí.Já přišel pouze o 100 kč,ale chci jenom varovat další potenciální kupující,aby nenaletěli.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 23. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Fröml k bankovnímu účtu: 2091063013/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.