Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Nákup proběhl na portále Bazoš, uhrazen byl telefon v částce 2000,-. Bohužel nebyla odeslána zásilka, ani vrácena platba. Stále výmluvy, ze pošle platbě zpět, a nic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 27. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Vrbický k bankovnímu účtu: 9774309002/5500


user picture
Ondřej 21. 03. 2023

Dobry den, Momentalne s dotycnym panem komunikuji ohledne koupe Iphonu XS..Jednalo se o tento telefon?..Je nejaky zpusob,jak Vam s tim mohu pomoct?..Dostal jsem cislo na iMessage..


user picture
Nikol 6. 02. 2024

Jzs koukám, že dále pokračuje zmetek. Jeho mamka mi zaplatila co mi dluží. Ráda pomůžu dalšímu klidně volejte na číslo 776871980

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.