Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
-Bohužel bydlím daleko od vašeho města, můžeme vše vyřídit prostřednictvím DPD? Již několikrát jsem takto nakoupila a vše bylo v pořádku, za doručení platím já. Objednávku mohu zadat hned a zaplatit za zboží+dodání společnosti DPD, po potvrzení platby vám peníze přijdou na bankovní účet. A po potvrzení platby vám kurýr zavolá, aby zjistil vaši přesnou adresu a vybral vhodný čas a datum doručení. Mohu zadat objednávku u DPD, zaplatím částku objednávky na webových stránkách DPD, poté obdržíte e-mail s potvrzením od DPD a po potvrzení platby přijdou peníze na váš bankovní účet. Pokud souhlasíte, pro zadání objednávky u společnosti DPD potřebuji vaše údaje: telefonní číslo, adresu, celé jméno a číslo účtu. Vše pod jménem Anna Nowak
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.