Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor na vlastníka portálu bazaru PSko.cz. Po nevyzvednutí zásilky vám dojde mail s varováním, že na vás podá exekucni řízení, pokud nepošlete peníze. I po odeslání peněz, se vám stejně bude “dluh” zvětšovat. Výzvy chodí z fakeového účtu vymahani@exekucedluhy.cz, z fake stránky exekucedluhy.cz a fake jména Igor Skyhrij . Tuto doménu má podle registru zaregistrovánou právě vlastník bazaru Jiří Thiele. Dávejte si pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 27. 02. 2023

Neni jasne co jste vlastne obnednal a zaplatil a proc jste neprevzal zasilku. V podminkach maji....16. Nepřevzetím zboží ze strany kupujícího má náš obchod právo na kompenzaci vynaložených nákladů na vyskladnění, naskladnění, poštovného, balného ve výši 250 Kč.


user picture
Jan Novák 27. 02. 2023

Jak jsem psal, první částku 250,- jsem samozřejmě zaplatil, ale i přesto jsem poté začal dostávat další maily s navyšující částkou. Navíc z fakeového účtu z fake stránky s fake jménem a doména exekucedluhy.cz je napsána na majitele. Můžete si to zjistit v registru domén. To Vám přijde jako normální jednání?


user picture
Admin 27. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jiří Thiele k bankovnímu účtu: 1819743018/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.