Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabídka Lega. Fotky stažené z Googlu. Nejdřív souhlasí s předáním, pak nemá čas a chce posílat. Dokonce je ochotný poslat kupní smlouvu přes datovku. Dá zdarma dopravu Wedem. Prý má slevu. Na žádost o fotku s nějakým mým údajem poptává ostatní inzerenty a předstírá zájem. Pošle OP člověka jménem Michal Láznička, číslo dokladu: 206882341. Jméno sedí, fotka dotyčného je stejná, jako na OP. Řidičák: EK 485495 - foto rovněž sedí. Velký pozor si dejte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 28. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Milan Messani k bankovnímu účtu: 4965297013/0800


user picture
Zdeněk Klír 3. 03. 2023

Dobrý den, naletěl jste? Já ano :) Pokud ano, zašel by jste na Policii?...Viz můj případ zde na podvodnících. Děkuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.