Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sháněla jsem lampu a tato osoba se vymlouvala, že na dobírku neodešle, protože jej okradla pošta, když mu dobírku nevybrala.... bla bla bla. Dávejte si pozor. Nabídne cokoliv sháníte!!! nic nepošle a hloupýma výmluvama Vás přesvědčí na platbu předem. Přestane komunikovat a blokne si Vás.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
VS 3. 03. 2023

Byla jsem 1.3.2023 na policii - podání vysvětlení - odhalení trestného činu nebo přestupku. A včera 2.3.2023 mi volali, že se mám opět dostavit - bylo to překvalifikováno - oběť trestného činu. Podle informací, které jsem včera obdržela - je nás cca 6, kteří to šli řešit na policii ( na 100% je poškozených mnohonásobně více - můj názor) a škoda už je (po sečtení nás 6 - co to řešíme) nad 10.000,-. Je opravdu potřeba udělat si tu hodinu času a pořešit to na policii - aby jim to neprošlo. Koruna ke koruně - a najednou jsou to tisíce. Pokud půjdete - vytiskněte si nafocenou komunikaci z mobilu, z e-mailu (u těch bude potřeba i pak zaslání uložených e-mailů - ne přeposlání e-mailů - na policii vysvětlí - já se u nich přihlásila do e-mailu a oni si ty e-maily uložili - aby se zachoval "zdroj z odeslaného kanálu"), nebo z jiného komunikačního kanálu - kterým jste komunikovali. Dále vytisknuté potvrzení o zadání platby. A já dodala i tady tuto stránku - kde jsem zjistila, že je to podvod - stejné bankovní číslo, telefon a zkušenosti ostatních.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.